هوالمحبوب

اول نوشت : کم کم داريم به زمان نمايشگاه کتاب تهران نزديک مي شويم و من شما همبلاگي ها را به يک چالش دعوت ميکنم. چالش بسيار مفيد کتابخواني و شرح آن در وبلاگهايتان با هر نظر و تفسيري که داريد خيلي مهم نيست که حرفه اي باشد يا اماتور مهم اين است شما وارد اين ماجرا مي شويد يک ماجراي خوب

کتاب هفت روايت خصوصي را از رضا اميرخاني شنيدم او هم دوست داشت زندگي شخصيت دوست داشتني امام موسي صدر را به قلم بکشد! ولي از کار نويسنده خوب کتاب تقدير ميکند و ميگويد آني شد که خودم ميخواستم و دنبالش بودم (نقل به مضمون) هفت روايت خصوصي در 7 بخش تهيه شده و مصاحبه اي داستاني است از نزديکان سيد موسي صدر از رجال ديني و سياسي مشهور قبل انقلاب در ايران که مفقودالاثر هست و معلوم نيست چه بر وي گذشته است ! اين کتاب بسيار روان نگاشته شده است طوري که خواننده احساس ميکند با برگ برگ کتاب راه مي رود شخصيت اجتماعي سيد موسي صدر در اين کتاب بيشتر جلب توجه مي کند و همگان بر ويژگي ها و توانايي هاي خدادادي او در اين کتاب صحه مي گذارند. قسمتي از مقدمه اين کتاب از زبان آيت الله موسوي اردبيلي دوست دوران جواني امام موسي صدر بيان شده است که از شيريني هاي اين کتاب مي باشد اميدوارم دوستانم اين کتاب را تهيه و به ديگران نيز معرفي کنند تا شخصيت والاي امام موسي صدر بيش از اينها در بين جوانان شناخته شود

امام موسي صدر

پ ن : در سال 95 وعده ما کتابخواني بيشتر است .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتاق کودک جیک جیک راه های نجات هنر ورودی استخدامی تکنسین پزشکی دیانا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بیمه اراک خزعبلات یک روانپریش|: پایان نامه ها و تزهای کارشناسی ارشد onnector اينفوگرافي هاي جالب